O nás

Řežeme

V naší provozovně, v Novém Městě nad Metují, kde jsou naše drátové řezačky a děrovačky, se snažíme vyhovět všem požadavkům našich stálých, ale i nově příchozích zákazníků. Netvrdíme, že umíme všechno, ale zatím se nám daří vyrobit/vyříznout/vyděrovat téměř vše, co bylo potřeba.

Díky dlouholeté zkušenosti v oblasti drátového řezání a vcelku pěkné upínací výbavě jsme schopni upnout a vyřezat téměř cokoliv.

řezání plechů

Prodáváme

Naší další činností je prodej EDM spotřebního materiálu, drátů, filtrů, chemie, upínání, náhradních dílů na všechny značky strojů, trubičkových elektrod pro děrování, vodítka a další spotřební díly pro startovačky děr, atd….

Spravujeme

Již od roku 2000 se zabýváme servisní činností pro EDM stroje. Na samém začátku, kdy jsem já, Jiří Chvojka, pracoval pro Německou firmu, jsem dělal instalace, školení obsluhy a servis prodaných strojů zde, v České Republice, na Slovensku, ale také i v Německu. Byl jsem také několikrát už i v Rusku (na Sibiři, pěkný kus za Novosibirskem, a také v Rjazani).

Po nějaké době naše zkušenosti čím dál tím více směřovali spíše ke strojům Taiwanské produkce, a u těchto jsme zůstali až do současnosti.

Nejen že tyto stroje spravujeme a pečujeme o ně u našich zákazníků, ale také prodáváme nové. O konkrétních značkách se dozvíte v sekci Servisní činnost